33

Ječné vločky, 250 g

Ječné vločky jsou zdravým druhem obiloviny, který přináší mnoho výhod pro zdraví. Doporučené použití:
Snídaně: Ječné vločky jsou skvělou volbou pro snídani. Podobně jako ovesné vločky si je můžete připravit například jako ječnou kaši s mlékem nebo vodou. Ječné vločky jsou bohaté na vlákninu a minerály, což může přispět k udržení energetického stavu pro ranní aktivity a k vytvoření pocitu sytosti.
Zahušťování polévek a gulášů: Ječné vločky se často používají k zahušťování polévek a gulášů. Když je přidáte během vaření, ječné vločky zahuští jídlo a přidají texturu.
Saláty: Ječné vločky můžete přidat do salátů, abyste zvýšili jejich výživovou hodnotu a texturu. Ječné vločky se vrství na chutě a poskytují vhodnou základnu pro salát.
Kaše a pečivo: Ječné vločky lze použít i na přípravu kaší nebo pečiva. To může být zdravější alternativou k bílé mouce nebo jiným zpracovaným obilovinám.
Sušenky a müsli tyčinky: Ječné vločky můžete použít na přípravu domácích sušenek nebo müsli tyčinek. Tím můžete zvýšit obsah vlákniny a bílkovin v těchto jídlech.
Dorty: Ječné vločky lze přidat i do některých dezertů, například do sušenek nebo müsli plátků.

Ječné vločky jsou bohaté na vlákninu, vitamíny (například vitamíny skupiny B) a minerály (jako je hořčík a železo). Navíc mají nízký glykemický index, což znamená, že pomalu zvyšují hladinu cukru v krvi, což může pomoci stabilizovat hladinu cukru v krvi a regulovat pocit hladu.
22,09 
14,70
od: 06.03.2024   do: 10.05.2024
sleva 33
Úspory 7,39 Kč
Bonusový bod: 0,29 Kč
Podrobnosti
Složení: 100% ječné vločky

Hmotnost: 250g
Průměrná nutriční hodnota ve 100g výrobku:
Energie: 1394 kJ (330 kcal)
Tuky: 1,5g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,3g)
Sacharidy: 60g (z toho cukry 2,1g)
Bílkoviny: 7,9g
Sůl: 0,25g
Informace o alergenech:
Může obsahovat stopy lepku, ořechy, celer a sezamová semínka!

Údaje o nutriční hodnotě jsou informativní! Skutečné údaje o nutriční hodnotě se mohou lišit od těch zde uvedených. Prosím, informujte se o aktuální nutriční hodnotě naší zákaznické službě!
Podobné produkty