Nápoj Power Fruit o příchuti lesního ovoce s komplexem vitaminu B, 750 ml
Nápoj Power Fruit o příchuti lesního ovoce s komplexem vitaminu B, 750 ml
29,48

Nápoj Power Fruit o příchuti lesního ovoce s komplexem vitaminu B, 750 ml

Nápoj Power Fruit s 12% obsahem ovoce, nízkým obsahem energie, lesního ovoce a jablek, minerální vodou, přidanými vitamíny skupiny B a sladidly.

Power Fruit není jen obyčejný "ovocný džus", ale mnohem více než to. Produkty mají snížený obsah energie, ale jsou bohaté na vitamíny. Pečlivě vybrané složky pomáhají v každodenních výzvách a efektivně podporují imunitní systém.

Vitamín B3:

bash

Přispívá k normálnímu fungování nervového systému
Udržuje pokožku v zdravém stavu

Vitamín B5:

css

Účastní se normálních procesů tvorby energie
Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

Vitamín B6:

bash

Účastní se normálních procesů tvorby energie
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Podporuje fungování nervového systému

Vitamín B9:

css

Hraje roli při tvorbě červených krvinek

Stevia, sukralóza:

r

Konzumace nápojů obsahujících stevii a sukralózu způsobuje menší zvýšení hladiny cukru v krvi než konzumace nápojů obsahujících cukr
29,48
Bonusový bod: 0,59 Kč
Podrobnosti
Složení: neperlivá minerální voda, jablečný džus 12% (z koncentrátu), koncentrát z ovocného šťávy [barvivo z řepy, směs ovocné šťávy 1% (z koncentrátu): jabko, jahoda, malina, ostružina, borůvka], stabilizátor (pektin), regulátory kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), barvivo z koncentrátu řepy, konzervační látka (kálium-sorban), směs vitaminů: [niacin (nikotinamid), kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (chlorid pyridoxinu), kyselina listová (pteroilmonoglutaminsav)], sladidla (sukralóza, glykosidy ze stevie).

Hmotnost čistého produktu: 750 ml

Průměrná nutriční hodnota 100 ml výrobku:

Energetická hodnota: 32 kJ/8 kcal
Tuky: 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 1,9 g
z toho cukry: 1,6 g
Vláknina: 0,0 g
Bílkoviny: 0,0 g
Sůl: 0,0 g

Informace o nutriční hodnotě jsou pouze orientační! Skutečné hodnoty se mohou lišit od těch uvedených na obalu. Pro aktuální informace o nutriční hodnotě kontaktujte naši zákaznickou linku!
Skladování
Skladujte v suchu a chladu, chráněno před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 1-2 dnů. Přímé sluneční světlo, teplo a jejich vliv mohou ovlivnit obsah vitaminů a barvu výrobku, což však neznamená, že je výrobek zkažený.
Podobné produkty