Absolute Lifestyle L-karnitin, granátové aroma, nápoj 600 ml
Absolute Lifestyle L-karnitin, granátové aroma, nápoj 600 ml
28,74

Absolute Lifestyle L-karnitin, granátové aroma, nápoj 600 ml

Bezenergetický nápoj s příchutí granátového jablka na bázi neperlivé pramenité vody s L-karnitin a sladidly.

Díky složkám nápoje s L-karnitinem dojde k nárůstu energetického potenciálu, což zefektivní tréninkovou práci. Je vynikajícím doplňkem pro spalování tuků a hubnutí.
Karnitin je aminokyselina, která hraje zásadní roli v tvorbě energie tím, že přepravuje mastné kyseliny do mitochondrií, kde jsou "spalovány" a používány jako palivo pro organismus.
L-karnitin pomáhá následujícím způsobem:
• Posunuje únavový práh
• Dodává energii
• Pomáhá regeneraci po posilovacím tréninku
• Ulevuje poškození svalové tkáně
• Pomáhá vylučování nahromaděné mléčné kyseliny
• Má ochranný účinek na srdce

Rodina produktů Absolute Live Professional je určena pro uvědomělé spotřebitele, pro které má sport důležitou roli v jejich životě a pravidelná fyzická aktivita je součástí každodenního života. Produkty s vysokým obsahem účinných látek pomáhají každému dosáhnout většího cíle, ať už jde o spalování tuků, podporu hubnutí, zvyšování sportovního výkonu nebo budování svalů.
28,74
Bonusový bod: 0,57 Kč
Podrobnosti
Složení: pramenitá neperlivá voda, regulátory kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), L-karnitin, granátová jablka aroma, koncentrát z černé řepy pro barvení, konzervant (sorban draselný), sladidla (sukralóza, glykosidy steviolu).

Hmotnost čistého produktu: 600 ml

Průměrná nutriční hodnota v 100 ml výrobku:

Energetická hodnota: 10 kJ/2 kcal
Tuky: 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 0,3 g
z toho cukry: 0,0 g
Vláknina: 0,0 g
Bílkoviny: 0,2 g
Sůl: 0,0 g

Nutriční informace slouží pouze k orientačním účelům! Skutečné hodnoty se mohou lišit od těch uvedených na obalu. Prosím, informujte se o aktuálních nutričních hodnotách prostřednictvím naší zákaznické linky!
Skladování
Skladujte v suchu a chladném prostředí, chráněno před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 1-2 dnů. Vystavení přímému slunečnímu záření a teplu může ovlivnit obsah vitaminů a barvu výrobku, ale to neznamená, že výrobek je pokazilý.
Konzumace výrobku nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu a zdravý životní styl!
Podobné produkty