Absolute Live, L-karnitin, bez černý - citronová nápoj, 1 litr
Absolute Live, L-karnitin, bez černý - citronová nápoj, 1 litr
39,08

Absolute Live, L-karnitin, bez černý - citronová nápoj, 1 litr

Bezenergetický nealkoholický nápoj s příchutí bezu a citronu na bázi pramenité vody bez oxidu uhličitého, s 3000 mg L-karnitinu, přidanou vitamínem C, chromem a sladidly.

Díky účinným látkám v nápoji s L-karnitinem se zvýší úroveň energie, což činnost tréninku činí efektivnější. Jedná se o vynikající doplněk pro spalování tuků a hubnutí.
Karnitin je esenciální aminokyselina, která hraje zásadní roli v tvorbě energie tím, že přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, kde jsou "spalovány" a použity jako palivo pro organismus.
L-karnitin pomáhá následujícím způsobem:
• Zvyšuje úroveň vyčerpání
• Dodává energii
• Pomáhá regeneraci po silovém tréninku
• Ulehčuje poškození svalové tkáně
• Pomáhá vylučování nahromaděného mléčného kyseliny
• Má ochranný účinek na srdce

Řada produktů Absolute Live Professional je určena pro uvědomělé spotřebitele, pro které má sport význam v jejich životě a pravidelný pohyb je součástí každodenního života. Produkty s vysokým obsahem účinných látek pomáhají každému dosáhnout velkých cílů, ať už jde o spalování tuků, podporu hubnutí, zvýšení sportovního výkonu nebo budování svalů.
39,08
Bonusový bod: 0,78 Kč
Podrobnosti
Složení: Nevonná pramenitá voda, L-karnitin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), jablečný džus 1% (z koncentrátu), přípravek se šípkovým-citronovým aroma (stabilizátory: arabská guma, estery glycerolu a živice, aroma, kyselina citronová, barviva: karoteny, patentní modř), citronová šťáva 0,5% (z koncentrátu), vitamín C (kyselina L-askorbová), konzervační látka (sorbát draselný), sladidla (sukralóza, glykosidy stéviolu), chrom-pikolinát.
Neobsahuje přidaný cukr, obsahuje cukry v přirozené formě.

Nettová hmotnost: 1 litr

Průměrná výživová hodnota na 100 ml výrobku:

Energetická hodnota: 11 kJ/3 kcal
Tuky: 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 0,4 g
z toho cukry: 0,1 g
Bílkoviny: 0,3 g
Sůl: 0 g

Informace o výživových hodnotách jsou pouze orientační! Skutečné hodnoty se mohou lišit od těch uvedených na obalu. Prosíme, informujte se o aktuálních výživových hodnotách na naší zákaznické lince!

Skladování:
Uchovávejte mimo přímé sluneční světlo, na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 1-2 dnů. Barva a chuť výrobku se mohou během skladování změnit (kvůli vysokému obsahu L-karnitinu), což však neznamená, že je výrobek zkažený.

Konzumace výrobku nenahrazuje vyváženou stravu a zdravý životní styl!
Podobné produkty