My Instant Pasta orzo s pesto omáčkou 70g
My Instant Pasta orzo s pesto omáčkou 70g
51,65

My Instant Pasta orzo s pesto omáčkou 70g

My Instant Pasta orzo s pesto omáčkou 70g

Krémovost sýra a čerstvost bazalky v tomto starém, klasickém receptu nikdy neomrzí.

PŘÍPRAVA:

S vroucí vodou: Obsah poháru protřepeme, odstraníme ochrannou fólii a zalijeme vroucí vodou až po viditelnou čáru uvnitř poháru. Dobře promícháme, zavřeme víčkem a počkáme 4-5 minut. Poté ještě jednou důkladně promícháme a těstoviny jsou připraveny k podávání.
V mikrovlnné troubě: Obsah poháru protřepeme, odstraníme ochrannou fólii a zalijeme studenou vodou až po viditelnou čáru uvnitř poháru. Dobře promícháme, poté dáme do mikrovlnné trouby na výkonu 700W (střední stupeň) a zahřejeme 3,5 minuty. Dobře promícháme, počkáme minutu a těstoviny jsou připraveny k podávání.

My Instant Pasta je těstovina, která odpovídá domácí těstovině a může být konzumována kdekoliv. Díky vynikajícím ingrediencím My Instant Pasta nabízí vyvážený a chutný zážitek s 100% italským příchutí a kvalitním jídlem. Kvalitu zaručuje premium pšeničná mouka a tradiční italské recepty. Pro přípravu se nepoužívá palmový olej. My Instant Pasta je snadno připravitelná s vroucí vodou nebo v mikrovlnné troubě. Příprava trvá jen několik minut. Obal je snadno recyklovatelný, plast a papír.
Hořkosladkost omáčky dodává My Instant Pasta jedinečnou a krémovou chuť. Pro přípravu omáčky se používají pouze koření a bylinky, bez palmového oleje! Produkt neobsahuje konzervanty a umělá barviva. Sýr je pečlivě vybírán, aby se dosáhlo nejjemnější chuti.
51,65
Bonusový bod: 1,03 Kč
Podrobnosti
SLOŽENÍ: Těstoviny 68,6% (durum pšeničná mouka, voda), bramborový škrob, maltodextrin, bramborové lupínky, tavený sýr 3,6%, sůl, slunečnicový olej, nastrouhaný sýr 1,6% (mléko, sůl, sýrové kultury), zmražený bazalka 1,2%, kešu ořechy 0,8%, přírodní aroma (může obsahovat vejce a mléko), extra panenský olivový olej, glukózový sirup, mléčný protein, česnek, aroma (může obsahovat mléko), cukr, špenát.

Čistá hmotnost: 70g

Průměrná výživová hodnota na 100g produktu:
Energie: 1569kJ/377kcal
Tuky: 5,6g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,7g
Sacharidy: 68g
z toho cukry: 2,2g
Bílkoviny: 12g
Vláknina: 3,2g
Sůl: 3,4g

Údaje o výživové hodnotě slouží pouze jako orientační! Skutečné hodnoty na obalu se mohou lišit. Prosím, informujte se u našeho personálu o aktuálních údajích o výživové hodnotě!
Podobné produkty