Balance Food Paleo Krémová Celerová polévka 3*8,3g
Balance Food Paleo Krémová Celerová polévka 3*8,3g
32,44

Balance Food Paleo Krémová Celerová polévka 3*8,3g

Paleo Krémová Celerová polévka do Hrnečku lze připravit za pár minut, je zdravá, výživná a hřejivá pochoutka. Díky svým složkám může být začleněn do jakékoliv stravy, protože je paleo, bezlepková, bez mléka, bez vajec a bez sóje. Neobsahuje umělá aromata, barviva, konzervační látky!
32,44
Bonusový bod: 0,65 Kč
Podrobnosti
Paleo Krémová celerová polévka je členem rodiny Instantních Krémových polévek do Hrnečku, kterou samostatně vyvinula Balance Food. Naše Instantní Krémové polévky do Hrnečku neobsahují přidané zvýrazňovače chuti, barviva ani konzervační látky. Díky svým přísadám mohou být začleněny do jakékoliv diety, protože neobsahují lepek, sóju, mléko ani mléčné deriváty, vejce ani vaječné deriváty a obsahují suroviny povolené v paleo. Jejich šťavnatá a plná chuť je dána sušenými rostlinnými prášky vyrobenými šetrnou technologií, které ztrácejí méně z obsahu, chutí a chuťových materiálů jako při tradičním sušení. Příprava je rychlá a snadná, takže si můžete připravit lahodnou a výživnou polévku během několika minut, ať už doma nebo v práci.


Návod k přípravě

1 sáček obsahuje 1 porci polévky. Vložte obsah sáčku do hrnečku a promíchejte s 0,5 dl (50 ml) studené vody do hladka bez hrudek. Potom nalijte 1,5 dl (150 ml) horké vody a důkladně promíchejte.Čistá hmotnost: 3*8,3 g

Balení obsahuje 3 sáčky polévky! Obsah 1 sáčku stačí na 1 porci polévky!

Složení: celerový prášek, tapiokový škrob, sůl, petržel, pepř

Krajina původu: EU

Průměrná nutriční hodnota ve 100 g / 100 ml produktu:

- Energie: 1092 kJ / 260kcal
    - Tuk: 0,86 g
               - z toho nasycené mastné kyseliny: 0,52 g
    - Sacharidy: 54,4 g
               - z toho cukr: 0,99 g
    - Bílkoviny: 3,3 g
- Vlákniny: 10,82 g
    - Sůl: 19,9 g

Skladování na suchém a chladném místě!
Podobné produkty