Balance Food Paleo Bílá Chlebová mouka 400 g
Balance Food Paleo Bílá Chlebová mouka 400 g
55,34

Balance Food Paleo Bílá Chlebová mouka 400 g

Balance Food Paleo Bílá Chlebová mouka je členem rodiny bezlepkových směsí mouky, kterou samostatně vyvinula Balance Food. Pomocí něj můžete doma rychle a snadno připravit paleo chléb a jiné paleo pečivo zaručeně bez mléka a bez lepku. 
55,34
Bonusový bod: 1,11 Kč
Podrobnosti
Při paleo a bezlepkové dietě čelí mnozí skutečným problémem při přípravě tradičních chlebů, pečiva, koláčů a jiných potravin v bezlepkové verzi. Vynecháním pšeničné mouky často selhává příprava i nejjednoduššího jídla, protože chování paleo mouky a ingrediencí je velmi odlišné od chování pšeničné mouky. Naštěstí kombinací různých, v paleo dietě povolených ingrediencí ve správném poměru můžeme dosáhnout konečného výsledku s vynikající chutí a texturou, ale vývoj těchto receptů je zdlouhavý a často neúspěšný proces. S vytvořením rodiny výrobků Balance Food Reform bezlepkových směsí mouky jsme chtěli pomoci našim začátečníkům a pokročilým v paleo dietě a reformně zaměřeným na úspěch při používání našich výrobků!


Vyzkoušejte i Vy naši směs Paleo Bílé Chlebové mouky na pečení paleo chleba, croissantů, housek, baget a jiného pečiva!


Návod k použití Balance Food Paleo Bílé Chlebové mouky

Suroviny pro 430 g paleo chleba  • 200g Balance Food Bílá Chlebová mouka

  • 4 vejce

  • 20 g Balance Food Kokosový olej

  • 35 ml čerstvá citronová šťáva

  • 70 ml vlažná voda

  • 1 lžička Balance Food Praidská sůl

  • 50 g Balance Food Bílá Chlebová mouka na vysypáníVejce porazte a za stálého míchání přidejte rozpuštěný kokosový olej, citrónovou šťávu a vodu. K paleo bezlepkové směsi mouky přidáme sůl a pak se tato směs postupně přidá k dříve smíšeným tekutým složkám. Výsledné těsto se hněte, nechá se 15 minut v klidu a pak se formuje na pomoučeném povrchu. Vrchní část je potřena kokosovým olejem, poté pečena nejprve v horké vzduchové peci s teplotou 200°C 35 minut a poté dalších 25 minut při 180°C. V běžné troubě se doporučuje teplota o 10 °C vyšší. Po vychladnutí to můžeme nakrájet.


Balance Food Bílá Chlebová mouka (bezlepková směs mouky) cena: [PRICE]

 Čistá hmotnost: 400 g

Složení: tapiokový škrob, mouka z bambusových vláken, sezamová mouka, slupky ze semen jitrocele, kokosová mouka, maranta mouka, kyselina citronová, jedlá soda

Krajina původu: EU

Skladování na suchém a chladném místě

Průměrná nutriční hodnota ve 100 g produktu:

- Energie: 1292 kJ / 309 kcal
    - Tuk: 3,8 g
               - z toho nasycené mastné kyseliny: 0,9 g
    - Sacharidy: 45,6 g
               - z toho cukr: 0,96 g
- Bílkoviny: 1,35 g
- Vlákniny: 48,4 g
- Sůl: 1,24 g

Informace o výživové hodnotě jsou informativní!
Csomagajánlatok
Podobné produkty