Bio Gyömbér Csinta, 12 g
Bio Gyömbér Csinta, 12 g
26,52

Bio Gyömbér Csinta, 12 g

Bio Zázvorová tyčinka je zdravý a chutný dezert vyrobený ručně z maďarských bio surovin. Tento výrobek je bohatý na vitamín C a vlákninu, což ho činí vynikajícím doplňkem stravy pro dospělé i děti. Kromě jablek a zázvoru je připraven s čerstvě vylisovanou citronovou šťávou a mletými kořením, a jinak neobsahuje žádné další přísady.

Bio Zázvorová tyčinka je oblíbená mezi dětmi, ale je skvělou volbou pro svačinu pro celou rodinu. Tyto zdravé a lahodné kousky můžete prakticky kdykoli vychutnat, ať už jste v práci, ve škole nebo na dlouhé cestě autem. Jsou snadno přenosné a představují skvělou alternativu k tradičním sladkostem.

Bio Zázvorová tyčinka je zdravý a chutný dezert, který je vyrobený výhradně z maďarských bio surovin. Lahodné plátky jsou bohaté na vlákninu, a proto jsou vynikajícím doplňkem stravy pro dospělé i děti. Díky šetrnému sušení si zachovává intenzivní chuť, vůni a živiny ovoce.

Složení tyčinek je jednoduché. Seznam věcí, které neobsahují, by mohl být dlouhý. Například neobsahují žádný přidaný cukr nebo sladidla. Neobsahují přísady, aroma nebo dochucovadla, a ani pektin. Tyto sušené ovocné tyčinky jsou vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí sladkosti, ale nechtějí se přetížit cukrem a umělými přísadami.

Bio Zázvorová tyčinka je vhodná i pro veganskou a bezlepkovou stravu.
Neobsahuje přidaný cukr.
26,52
Bonusový bod: 0,53 Kč
Podrobnosti
Čistá hmotnost: 12 g

Složení: Bio jabko, zázvor, čerstvě vylisovaná citronová šťáva, mleté koření a nic jiného.

Všeobecné nutriční údaje na 100 g

Energie: 1134 kJ/315 kcal
Tuky: 0,7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 67,8 g
Z toho cukry: 66,4 g
Bílkoviny: 2,5 g
Sůl: 0,05 g
Při skladování chránit před světlem, v uzavřeném obalu zůstane dlouho chutné.
Může obsahovat stopy ořechů a semínek.
Nutriční údaje jsou informativní! Aktuální hodnoty uvedené na obalu se mohou lišit od těch zde uvedených. Prosím, informujte se o aktuálních nutričních hodnotách u naší zákaznické služby!
Podobné produkty